Předplacení služeb Aquaparku Laguna

K předplacení služeb Aquaparku Laguna je možno využít buď elektronickou peněženku (čipovou kartu) nebo abonentský čip.


Elektronická peněženka

Jedná se o čipovou kartu, na kterou si na pokladně aquaparku dobijete libovolnou částku, veškeré platby se poté odečítají přímo z nabité karty. Jednorázová cena čipové karty je 50,- Kč. Při nabití částky z dárkového poukazu na čipovou kartu je nutno uhradit cenu čipu 50,- Kč.

Speciální formou elektronické peněženky je dárkový poukaz (darujete přednabitou kartu), v tomto případě je cena čipové karty pouze 1,- Kč.
Při výměně za abonentský čip na toto bude brán zřetel a bude brán zřetel na její pořizovací cenu.


Abonentský čip

Jedná se o čipové hodinky, které je možno přímo využít k průchodu turnikety v areálu a k placení v bistru nebo wellness baru.

Hlavní výhodou abonentského čipu je to, že není nutné čekat u pokladny na vydání vstupního čipu. Podmínkou přímého vstupu do areálu je dostatečný kredit nabitý na čipu.

Držitelé abonentního čipu mohou využívat zvýhodněnou cenu plavání od 90 Kč za 120 minut.

Cena abonentského čipu je 150,- Kč. Při výměně již zakoupené elektronické peneženky (nový typ čipové karty) za abonentský čip zaplatíte pouze rozdíl v ceně karty a čipu, tedy 100,- Kč.


Pro firmy a organizace

Firmám a organizacím nabízíme lázeňské služby s možností platby fakturou - podrobné informace na telefonním čísle 568 826 250 nebo 605 302 075.