Cvičení na Laguně

Cvičení a fitness programy na Laguně

Aquapark Laguna není jen o o koupání a relaxaci, ale na své si u nás přijdou i příznivci aktivnějšího trávení volného času. Naši externí spolupracovníci pro vás v prostorách Aquaparku pořádají několik druhů cvičebních programů zaměřených jak na protažení tak i posílování.

Lekce Aquafitness probíhají v prostorách plaveckého bazénu, pro ostatní fitness programy je v areálu Aquaparku Laguna k dispozici tělocvična s vlastním sociálním zázemím (WC a sprchy).

Termíny, časy a obsazenost jednotlivých lekcí je nutné řešit výhradně s příslušnými instruktory na uvedených kontaktech.

CVIČENÍ NEPROBÍHAJÍ V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN!


Aquafitness a Aquafitness pro seniory

Voda a její vlastnosti blahodárně působí na naše tělo i psychiku. Je také přirozeným prostředím ve kterém jsme vznikli. Pobyt ve vodě má pro všechny regenerační a uvolňující účinky. Můžete bez omezení cvičit pod hladinou, kde nehraje žádnou roli věk, stud, váha, nebo kondice. Voda nám nabízí zcela ojedinělý zážitek, jak vnímat své tělo při pohybu. Jsme nadlehčováni, ochlazováni, naše tělo se pohybuje v různé intenzitě. Zátěží místo činek je odpor vody. Klouby a páteř necítí žádné nárazy, srdce pracuje účinněji.

Senioři si mohou přijít zacvičit ve vodě každé pondělí od 14:00 do 15:00. Cvičení je v ceně vstupného!
Cvičení aquafitness probíhá každé pondělí od 19:30 do 20:30. Cena je 110 Kč.

Kontakt: Ivana Březinová - 777 586 484

 

Cvičení s Jiřinou Svobodovou

BOSU - úterý 18:00 -19:00 dynamické cvičení pro posílení středu těla s balanční pomůckou Bosu
PILATES - čtvrtek 17:45- 18:45 systém kompletního cvičení,do kterého se zapojuje jak tělo,včetně hlubokého svalstva,tak mysl a dýchání.
Kontakt: Jiřina Svobodová - 731 440 724, [email protected]


European Tae Bo

ETB (European TAE BO) je energické skupinové cvičení s rychlou hudbou. ETB obsahuje mnoho prvků bojových umění, ale jejím jediným záměrem je fitness pohyb. ETB slouží k aerobnímu cvičení a posílení všech svalů těla. V žádném případě nejde o kontaktní sport.

Kontakt: Richard Kolek - 605 446 789


European Spin Gym® .
Sportovně - rehabilitační cvičení pro zdravá záda.

Kontakt: Richard Kolek - 605 446 789