Nové plavecké hodiny na Laguně

hodiny

Novinka nejen pro kondiční plavce! Instalovali jsme pro vás u velkého bazénu nové plavecké hodiny, díky kterým si můžete kdykoli změřit váš čas. Přijďte si zaplavat

Rozšířené masáže na Laguně

Otevřeli jsme pro vás na Laguně druhou masérnu! Najdete ji přímo ve vestibulu aquaparku 7 dnů v týdnu. Více než 20 druhů masáží, možnost prohřátí v sauně.

Přijďte ralaxovat.

 

Privátní SPA

privatspa

Chcete relaxovat v soukromí pouze ve dvou či se svými blízkými? Chcete uspořádat netradiční párty? Nabízíme Vám jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelné okamžiky v příjemně vybavené místnosti privátního SPA. Více informací v odkazu PRIVÁTNÍ SPA. POUKAZ NA PRONÁJEM VIP K ZAKOUPENÍ NA POKLADNĚ!

Laguna pomáhá potřebným

1.12.2015 byla v prostorách vestibulu umístěna kasička na podporu lidem s mentálním a tělesným postižením. Projekt pod záštitou Nadace Jedličkova ústavu navazuje na dlouhodobou spolupráci sdružení Laguna se stacionáři a speciálními školami v regionu. Vybrané prostředky budou sloužit Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením se sídlem v Třebíči - Borovině.

Nové dětské hřiště na Laguně

SAM_1973

Dokončujeme budování dětského hřiště na ul. Mládežnická, které je součástí travnaté plochy přiléhající k Aquaparku Laguna. Na hřišti je namontované certifikované herní zařízení, které splňuje bezpečnostní požadavky dle normy ČSN EN 1176.

Hřiště je financováno z rozpočtu města a podpořeno dotací z Nadace ČEZ – Oranžové hřiště. Celkové náklady na vybudování hřiště jsou 110 641 Kč.