Saunové ceremoniály v nové sauně

wellnesszenynew

Oblíbené saunové ceremoniály v nové VELKÉ sauně každé úterý, čtvrtek a pátek od 17:30 v ceně vstupného! Zažijte saunu trošku jinak.
Pouze pro ženy je vyhrazen nově wellness DOLE každou středu od 14 do 21 hodin.

Oslavte s námi 4. výročí otevření aquaparku

vyroci

V nedělí 3.12.2017 slavíme 4. výročí a proto jsme pro vás připravili spoustu zábavy a atrakcí nejen ve vodě. Od 14 hodin budou probíhat animační programy a soutěže pro děti. Vyzkoušet můžete aquazorbing ve velkém bazénu. Těšíme se na vás.

Největší wellness na Vysočině

Ceremonial

Největší ceremoniální sauna na Vysočině s vlastním ozvučením a efektním osvětlením kneippův chodník, ledopád, infra lavice, masážní sprchy, komfortní odpočívárny. Otevírá se nová dimenze saunování! Největší wellness na Vysočině v aquaparku Laguna.

Dostanete víc než čekáte!

nightlaguna

Využijte mimořádnou nabídku kreditu ZDARMA! Pokud dobijte na svou kartu, nebo čip částku 400 Kč, obdržíte od nás 100 Kč navíc. Při dobití za 800 Kč obdržíte navíc 200 Kč.

Akce platíd od 20.10. do 30.11. 2017

Vánoční dárkové poukazy právě v prodeji

Laguna-poukaz

Přemýšlíte o vhodném dárku na Vánoce? Zakoupit můžete poukazy na všechny služby v Aquaparku - plavání, wellness, masáže, solárium i privátní SPA. Do konce listopadu lze kombinovat s akcí "Dostanete víc než čekáte". Neváhejte, Vánoce jsou tu za chvíli.

« Předchozí 1 2 3 Následující »