Příspěvek na pohybové aktivity klientů VZP

Vážení návštěvníci, příspěvek na pravidelnou pohybovou a sportovní aktivitu klientům VZP lze nově hradit převodem na účet. Na základě vystavené faktury a potvrzení o provedení platby můžete žádat o proplacení na pobočkách VZP. Pro rychlé vyřízení příspěvku zasílejte objednávku s kontaktem na e-mail: [email protected] Ve všední dny jsme vám k dispozici mezi 8 a 15 hodinou na čísle 605 302 075!
Čerpat lze do konce měsíce listopadu!

 

Saunové ceremoniály a pealingy 4x v týdnu

wellnesszenynew

Oblíbené saunové ceremoniály ve VELKÉ sauně každé úterý, čtvrtek, pátek a nově i neděli od 17:30 v ceně vstupného! V průběhu večera doplňujeme i pealingem a ceremoniály v parní kabině. POUŽÍVÁME VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE :)

Soutěž o nejvoňavější pálenku saunových ceremoniálů

Palenka

Zapojte se do soutěže! Je to jednoduché: přineste 1 dcl vlastní pálenky a registrujte se na baru wellness. Vyhrát můžete permanentky na Lagunu. Vzorky přijímáme již nyní. Začínáme v úterý 29. září 2020!

Opalujte se na Laguně

999925624-Laguna-Solarium-03 (1)

Připravte svoji pokožku nejen na letní opalování. 
Otevřeno každý den od 11 hod. V provozu 3 solária - 10 hodin - 7 dnů v týdnu!

Těšíme se na vás.

Saunování dětí ve wellness Laguna

Od října do února bude probíhat v bylinkové lázni saunování pro děti. Každé pondělí a středu je tato sauna vyhrazena od 16 do 17 hodin pouze dětem. Nepodléhá režimu běžného vstupu!
Více informací  a přihláška: http://www.plavecky-oddil-trebic.cz/prubeh-saunovani.html

« Předchozí 1 2 3 Následující »