Nejčastější otázky

Nejčastější otázky návštěvníků Aquaparku Laguna


Kolik stojí celodenní vstupné?

Po dobu letních prázdnin nabízíme celodenní vstupné pro zónu "Aquapark" se vstupem do plaveckého bazénu a na venkovní travnatou plochu. Zaplatíte základní vstupné dle ceníku na 75+15 minut, následný doplatek za překročení základního času je omezen na 30,- Kč, čas nad tento limit již neplatíte. Celodenní vstupné je tedy pouze o 30,- Kč dražší než základní vstupné.


Potřebuji v areálu hotovost na zakoupení občerstvení?

Nepotřebujete. Veškeré platby probíhají prostřednictvím čipu. Každý zákazník kromě dětí může pomocí čipu v areálu zaplatit služby a konzumaci až do výše 500,- Kč. Tuto částku může použít k úhradě občerstvení v bistru, nebo wellness baru, případně k úhradě masérských služeb. Faktické uhrazení proběhne až při odchodu na pokladně a to buď v hotovosti, platební kartou nebo prostřednictvím elektronické peněženky (čipové karty)


Jaký je rozdíl při zakoupení čipu oproti kartě?

Zakoupením čipu se zákazník stane takzvaným abonentem. Výhodou je průchod do areálu bez čekání ve frontě u pokladny, zvýhodněná sazba na plavání 60 Kč na 90 minut (standardní cena je 60 Kč za 60 minut) a další výhody spojené s dobíjením kreditu v určité výši. Karta slouží pouze jako elektronická peněženka.


Zakoupil jsem si kartu a nyní bych chtěl využívat abonentský čip. Je to možné?

Ano, výměna karty za čip je možná. Pokud bude karta nepoškozená, doplatíte pouze rozdíl v ceně čipu a karty, tedy 100,-Kč.


Cena za vstup se nám zdá vysoká. Poskytujete nějaké slevy pro rodiny?

U rodinného vstupného je výhoda v tom, že doplatek za překročený čas se týká celé rodiny, doplácíte tedy 1,- Kč za celou rodinu, nikoliv za osobu. Například čtyřčlenná rodina tak při tříhodinovém pobytu v zábavní části Aquaparku Laguna zaplatí za hodinu pouze 120,- Kč (základní vstupné 270,- Kč za prvních 90 minut a k tomu doplatek 90,- Kč za dalších 90 minut).


Bude v létě o prázdninách každoroční dlouhodobá odstávka, a bude se týkat jen plaveckého bazénu, nebo celého areálu?

Pravidelná odstávka je nutná z důvodu údržby a čištění bazénů. Provoz nebude rozhodně přerušen na tak dlouhou dobu jako v minulosti, navíc vždy zůstane zachován provoz zábavní nebo plavecké části Aquaparku Laguna.


Mnoho dívek a žen se stydí jít do wellness části z důvodu, že tam musí být bez plavek i před cizími muži. Nebude se to nějak řešit?

V saunách je pohyb bez plavek nutností ze zdravotních i hygienických důvodů. Pokud ženám nevyhovuje společná sauna, mohou přijít každý čtvrtek od 19:00 do 21:00 hodin, kdy je wellness zóna Aquaparku Laguna vyhrazena pouze pro ženy, navíc s prodlouženou provozní dobou. Vyjma období červen -srpen.